O nás a našem žraločím životě

Jako žraloci jdou vytrvale za svou kořistí, stejně tak my jdeme vytrvale za svým cílem. Chceme z našeho teritoria vyhnat všechny ty nekvalitní šablony a pokusy o dobré weby.

Kontaktujte nás

Pracujeme, abychom žili-ne naopak

Stejný postup máme i vůči klientovi. Nechceme, aby byl otrok svého projektu. Když dojde na on-line business, věc, které si nejvíce ceníme, je profesionalizace.  V každodenní komunikaci a životě zůstáváme otevření, přátelští a uvolnění, proto nás nepotkáte s kravatou.

10+

Let brázdíme vody internetu

19+

Webů vytvoříme za jeden rok

6

Členů je v našem hejnu

Naše hodnoty

Upřímnost

Transparentnost nám umožňuje vytvářet produkty, které milují naši partneři a jejich zákazníci.

Účinnost

Efektivní komunikace nám umožňuje dosáhnout stanovených cílů v termínu a rozpočtu.

Pevné hodnoty i ceny

Naše hodnty jsou pro nás pevně dané. Stejně tak cena, kterou sdělíme před započetím prací.

MÁTE V HLAVĚ NĚJAKÝ PROJEKT?

Jsme zde, abychom vám pomohli v každé fázi projektu.

Chci nabídku zdarma

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma