Design wordpress webů

Jsme si vědomi toho, že vzhled zkátka prodává. Tvoříme moderní design Wordpress webů a šablon na míru a děláme tak z návštěvníků, zákazníky.

Chci design na míru

Však o co jde? Vždyť si jen otevřete na hodinku „Word” a máte to hotový ne?

DESIGN WEBU, NENÍ POUZE „NĚJAKÝ” OBRÁZEK

Nejčastěji pro Vás řešíme tyto služby.

Design webu ušitý na míru

Design webu ušitý na míru

Konečně! V tomto okamžiku vás přestáváme trápit hromadou dotazů a pouštíme se do samotného design nového webu. Postupně tak vzniká dokonale odladěný digitální produkt pro vaší firmu.

Více informací
Testování celého wireframe

Testování celého wireframe

Než se pustíme do samotného designu webu, je nutné si odsouhlasit kostru webu, kterou společně otestujeme. Předejdeme tomu, že se pak v již hotovém webu objeví kupa předělávek.

Více informací
Tvorba drátěného modelu

Tvorba drátěného modelu

Na základě provedené analýzy webu, vytvoříme drátěný model, neboli prototyp celého webu s navrženými změnami a vylepšeními, důležité pro web, který společně  s klientem odsouhlasíme.

Více informací
Anylýza současného stavu

Anylýza současného stavu

Provedeme nejen audit současného stavu vašeho webu, ale také vašeho businessu. aby jsme věděli, co máme s vaším webem udělat, kde jsou jeho výhody a kde naopak máme zabrat.

Více informací

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma