Analýza současného stavu

Žralok nedělá nic bez rozmyslu. I my ke kvalitnímu výsledku potřebujeme provést analýzu projektu, poznat klienta i jeho zákazníky.

Více informací

Audit webu zahrnuje tyto podstatné kroky

  • Zobrazení v prohlížečích–Projdeme vaše webové stránky ve všech prohlížečích, zda se zobrazují korektně.
  • Přístupnost–Zkontrolujeme, zda je váš web přístupný všem osobám, i těm s postižením, nebo handycapem.
  • Použitelnost–Upravíme strukturu stránek tak, aby se návštevníci neztráceli, navrhneme novou navigaci a dovedeme potencionální zákazníky tam, kam potřebujete.
  • Rychlost načítání–Zkontrolujeme rychlost načítání jednotlivých stránek. Tím zvýšíte pravděpodobnost, že návštěvník neodejde jen kvůli pomalému připojení.
  • Analýza konkurence–uděláme návštěvu u vaší největší konkurence, abychom zjistili jeho slabiny a proměnili je ve vaše konkurenční výhody.
  • Návrh na zlepšení–Uděláme návrh zlepšení vašeho webu, případně návrh na redesign webu.

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma