Design wordpress webů a šablon na míru

  • U nás je standardem, že neupravujeme žádné kupované, ano stahované šablony, jako je tomu u 90% konkurence, která si nechává platit za to, že nabízí design šablony na míru, ale pouze obarví staženou wordpress šablonu.
  • My na základě připraveného drátěného modelu, který jsme předem otestovali, připravíme moderní design na míru pro váš webový projekt, podle předem daných požadavků.
  • Ná design mají mobilní telefony rádi. Je připraven i na responzivitu pro mobilní telefony, tablety, smartphony.

 

Pro koho je služba určena?

  • Jste vývojáři, a potřebujete tvořit webový design na míru 
  • Máte sehnaného vývojáře-programátora, ale chybí vám UX-UI designér? Můžeme vám vytvořit design na míru
  • Podklady dodáváme v PSD (photoshop), nebo Sketch
  • Děláme design webů, e-shopů, mobilních, ale i těch webových.

 

Audit designu webu

  • Potřebujete zkonzultovat váš připravený design? Odhalit nedostatky? Dostali jste hotový design vašeho projektu a nevíte zda je vytvořen správně? Napište nám a provedeme kompletní analýzu celého projektu. Napište nám

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma