Proč testujeme wireframe?

  • Než se pustíme do samotného designu webu, je nutné si odsouhlasit kostru webu, kterou společně otestujeme. předejdeme tomu, že se pak v již hotovém webu objeví kupa předělávek.
  • Drátěný model webu je základ dobře fungujícího prototypu. 
  • Design webu, který vychází z wireframe, by měl budit patřičné emoce a navigovat uživatele na stránce. 
  • A/B testování–někdy se navrhuje více stránek, aby se mohli mezi sebou porovnat a provést takzvané AB testování, který model přinese lepší konverze. 

 

UI designer navrhne a zkontroluje následující

  • Typografii
  • Soulad mezi budoucím webem a grafickým manuálem společnosti
  • Kontrast
  • Vzhled jednotlivých prvků na webu
  • To, aby web vzbuzoval správné emoce

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma