Ostatní důležité služby

Jsou označovány jako ostatní, ale jsou důležitou součástí kavlitního webu.

Potřebujeme pomoc

Ne, tohle nepotřebuju. Udělám si to sám. Je pouze zlomek pravidelných odpovědi klientů.

KLIENTI NEJČASTĚJI VYUŽÍVAJÍ TYTO SLUŽBY

Které by měli být nedílnou součástí každého dobrého webu.

Zabezpečení wordpress webu

Zabezpečení wordpress webu

Myslíte si, že váš web není zajímavý a je pro útočníka bezcenný? Mýlíte se. Nejde mu o peníze, ale primárně o váš web, aby mohl rozesílat například spamy.

Více informací
Zálohování wordpress webu

Zálohování wordpress webu

Pravidelným zálohováním budete mít svá data pevně pod kontrolou. I kdyby došlo k poškození webu, svá data budete mít stále dostupná a k dispozici. 

Více informací
Migrace Wordpress webu

Migrace Wordpress webu

Migrace wordpress webu, není raketová věda, ale vyžaduje dávku zkušeností. Pomůžeme vám s přesunem vašeho webu a to bez výpadku stávajícího webu. 

Více informací
Pravidelná správa Wordpress webu

Pravidelná správa Wordpress webu

Nabízíme pravidelnou správu wordpress webů a eshopů, především klientům, kteří nemají chuť a čas se tomuto úkonu věnovat.  

Více informací

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma