Správa Wordpress webu

Nebaví vás sedět hodiny u počítače a starat se o váš web? Svůj čas využívejte efektivněji. O web se vám postaráme my. Co vše to obnáší se podívejte níže.

Potřebuji správu webu

Pro koho je služba určena?

  • Nemáte čas, nebo chuť se něco učit? Weby obecně nejsou vaše parketa? Nechte to na nás. Víme co děláme a kam sáhnout, aby to mělo ten správný efekt.
  • Pro blogery: Je váš blog vaší obživou, nebo otázka prestiže? Převzmeme kontrolu nad vaším webem.
  • Pro firmy: Věnujte se naplno svému podnikání a svým zákazníkům. Provozní věci, kterými by jste trávili hodiny týdně, nechte na nás. 

 

Co obnáší správa webu?

  • Aktualizace: Budeme udržovat aktuální jádro wordpressu, pluginy, šablonu aby vše bylo aktuální a nic se nepokazilo.
  • Zabezpečení: WordPress je oblíbeným cílem hackerů. Proto se postaráme, aby jste jim nedali jedinou záminku k napadení vašeho webu.
  • Zálohování webu: Provedeme pravidelné zálohy vašeho celého webu, ebo jen jeho částí. Aby jsme při jakémkoliv problému mohli web obnovit.
  • Správa obsahu: Bojíte se , že s přídáním obsahu si rozhodíte šablonu stránky, nebo jen nemáte čas? Můžeme vám pravidelně přidávat vámi vytvořený obsah webu, nebo doplňvat produkty do e-shopu.
  • Tipy na vylepšení webu: S pravidelnou správou vidíme i jeho slabiny. Někdy je potřeba něco zlepšit. Navrhneme vám možná vylepšení.
  • Úpravy grafiky: Poupravíme vzhled webu, pokud to uznáme za vhodné. 

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma