Proč zabezpečit wordpress web?

Spuštění webu je pouze jeden krok. Aby jste nepřišli o svá data, omylem, nebo i cíleně,  je potřeba web pravidelně zálohovat a dále také zabezpečit proti potencionálním útočníkům, aby se váš web nestal například terčem útočníka a nerozesílal jménem vašeho webu například spamy na tisíce jiných emailových adres.

 

S čím vám pomůžeme?

  • Provedeme analýzu nedostatků a skrytých hrozeb vašeho webu a navrhneme odpovídající řešení, pro jeho zabezpečení.
  • Zabezpečíme Váš web na WordPressu
  • Nastavíme nainstalované pluginy, pokud již nějaké používáte. Kromě instalování řešení třetích stran můžete bezpečnost své WordPress stránky vylepšit i menšími změnami přímo v nastaveních CMS systému. Přestože jde o banální změny mohou mít na bezpečnost velký vliv.
  • Nainstalujeme pluginy pomáhající zabezpečení a postaráme se o jejich nastavení a případně vylepšíme nastavení vašeho současného webu.

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma