Zálohování webu a obsahu

  • Proč bych měl svůj web zálohovat? Pravidelné a včasné zálohy wordpress webů, vám usnadní jeho následné opravy. Stát se může cokoliv. Něco omylem smažete, pokoušíte se udělat změny v kódu svépomocí a podobně. Pravidelné zálohování Vám usnadní obocu celého webu.
  • Kam zálohovat? Můžete využít služeb hostingu a zálohovat na hostingových službách. Myslete ale ne to, že i tam můžete o svá data příjít. Například u nespolehlivých a laciných nabídkách hostingů, nemáte nikdy jistou, že jejich servery někdo nehackne a podobně.
  • Co zálohovat? Můžete zálohovat šablonu webu, nebo obsah webu, nebo nejlépe celý web včetně databáze.

 

Co vám můžeme nabídnout?

  • Obnovu dat ze zálohy. Přišli jste o svá data ve svém wordpress webu? Obnovíme vám je zpět
  • Obnovu celého webu. je váš web rozpadlý, nebo jste jen něco pokazili? Obnovíme vám celý web z poslední dostupné zálohy, pokud to bude možné. 

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma