Programování a vývoj

Programujeme  wordpress šablony na míru, dokonce i ty specifické například pro hotely, penziony  města nebo obce a vše podle zákonných podmínek. 

Nezávazně poptat služby

Mě stačí tahle šablona zdarma. Nemusíte nic dělat...to slyšíme často

Programování a vývoj

Nejčastěji pro Vás řešíme tyto služby.

Tvorba Prestashop e-shopů

Tvorba Prestashop e-shopů

Zabýváme se tvorbou Prestashop e-shopů. Neupravujeme žádné kupované šablony, ale tvoříme je na míru.

Více informací
Web pro realitní kancelář

Web pro realitní kancelář

Profesionální www stránky na wordpressu pro realitní kancelář nebo developery na míru vašim projektům a potřebám prodejců.

Více informací
Tvorba Wordpress eshopů

Tvorba Wordpress eshopů

Obliba Woocommerce vychází z toho, že se jedná o ověřenou službu, jejíž šablony a rozšíření můžete sami jednoduše editovat. 

Více informací
Převod PSD do Wordpress a HTML

Převod PSD do Wordpress a HTML

Máte vlastní design, ale hledáte někoho, kdo vám nakóduje HTML, nebo Wordpress šablonu? Napište nám a my se na to vrhneme.

Více informací
Vývoj pluginů

Vývoj pluginů

Programování a vývoj vlastních pluginů pro Wordpress nám, ale především vašim webům dává možnost vytvořit web na míru podle přání a požadavků klienta.

Více informací
Weby pro hotely

Weby pro hotely

Specializujeme se na Wordpress weby a šablony pro hotely, penziony a další ubytovací zařízení. Weby jsou na míru a podle specifických požadavků každého klienta.

Více informací
Obecní web

Obecní web

Obecní web je komunikace mezi radnicí a občany. Tvoříme webové stránky pro obce a města na Wordpressu, podle zákonných podmínek České republiky.

Více informací
Firemní web

Firemní web

Webové stránky jsou výkladní skříní každé firmy. Váš web vydělává, i když vy právě odpočíváte. Nikdy nevíte kdo a kdy si ho prohlíží. Nechte si udělat profi web.

Více informací

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma