Firemní Wordpress weby

Váš web vydělává, i když Vy právě spíte. Nikdy nevíte, kdo se na váš web dívá. Může to být i v noci a návštěvník může udělat obchod, nebo poptávku v tuto dobu. 

Potřebujeme nový web

Tvorba WordPress firemního webu

Spousta kritiků píše nesmysly typu, proč nepoužívat wordpress, jak je to špatné. Proč? protože ho sami neumí dostatečně zabezpečit. To je celé. Proto ho kritizují. A nelíbí se jim, že firmy raději sáhnou po již hotovém a kvalitním řešení, než aby si nechali za statisíce vyvíjet systém na míru, který pak stejně nesplňuje to, co firma chce, nebo potřebuje. Prakticky pak kopírují funkce WordPressu. Takže kde je rozdíl? Ten je v ceně. To je celé. Nenechte se zviklat hloupými články a radami,  proč wordpress nepoužívat. Proč vymýšlet kolo, když už vymyšleno bylo? 

  • Děláme firemní weby podle potřeb našich klientů a jejich podnikání. Od designu, až po spuštění webu na vaší doméně. 
  • Nepoužíváme žádné kupované, ani free šablony. My tvoříme vše na míru. Nechcete přece mít web, jako sousední firma. I když jemu to funguje, tak vám nemusí, každá firma je originál a stejně tak by to mělo být i s webem.
  • Zabezpečení wordpress webu je důležité. Proto od nás dostanete web, který bude dostatečně zabezpečen.

Naše weby se líbí mobilním zařízením

Naše weby jsou šité na míru nejen počítačům, ale také mobilní telefonům, smartphonům a tabletům. Přesně ty, dnes určují směr. Vždyť dnes je návštěvnost z těchto zařízení okolo 50%. A to není málo, proto naše weby vypadají dobře na každém zařízení.

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma