Tvorba e-shopů na Wordpressu

Velká obliba Woocommerce vychází z toho, že se jedná o bezplatnou službu, jejíž šablony a rozšíření můžete sami jednoduše editovat.

Potřebuji vytvořit e-shop

Výhody WordPress e-shopů

Mezi nesporné a hlavní výhody WordPress a jeho rozšíření WooCommerce patří to, že si dokáže poradit s vytvořením e-shopu prakticky na míru. jeho jednoduchá obsluha a především jednorázová investice ho řadí mezi špičku Open Source řešení.

 

Tvorba e-shopu obsahuje

  • Design na míru: Vytvoření originálního designu a tedy i celé šablony, podle vašich požadavků.
  • Redakční systém: s jednoduchým ovládáním a správou obsahu. 
  • Katalog zboží: Naplnění e-shopu podle přání klienta.
  • Kontaktní formuláře:  Na každé stránce můžete mít unikátní formulář. 
  • SEO: Na každé stránce můžete mít vlastní titulek, popisek, klíčový obsah, obrázek pro sdílení a spoustu dalších faktorů.

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma