Nesehnali jste plugin pro wordpress?

Nedílnou součástí wordpress webů jsou i potřebné pluginy. Upravíme dostupné, nebo naprogramujeme plugin na míru podle vašeho přání a podle toho, co od svého webu očekáváte. 

Co je WordPress plugin?

  • Jde o součást software třetí strany, který rozšiřuje, nebo vylepšuje funkcionalitu WordPressu. Skoro na každou funkci, kterou potřebujete přidat do WordPressu, existuje jeden modul.

Jak pluginy fungují?

  • WordPress je flexibilní nástroj a je napsán ak, aby jsme do něj mohli vložit vlastní funkce-moduly. Mohou využívat různé typy obsahů, nebo vlastních polí.

Co mohou pluginy dělat? 

  • Díky pluginům je možné vytvořit prakticky jakýkoliv web. Mohou mít i rozdílné funkce. Mohou například web zrychlit, zabezpečit, vytvořit e-shop na wordpressu a spoustu dalších funkcí. 

Pluginy na míru

  • Vyvýjíme pluginy na míru, které vám pomohu vylepšit funkci wordpressu tak, aby jste mohli mít váš web, podle vašeho přání. Potřebujete upravit kód již hotového pluginu? Nebo vytvořit vlastní plugin na míru? Napšte nám

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma