Wordpres weby pro hotely a pneziony

Předpokladem úspěšného prodeje služeb jsou kvalitní, responzivní webové stránky, třeba právě na nejrozšířenějším systému Wordpress.

Potřebujeme nový web

Webové stránky, které prodají více pokojů

Plánujete nový hotelový web a nevíte kde začít? Pomohli jsme desítkám hotelů, apartmánů, penzionům a dalším ubytovacím zařízením. Pro mnohé jsme provedli kompletní redesign webu, nebo modernizaci a vylepšení, jako zlepšení funkcí webu. Web připravujeme pro rozsáhlé sítě hotelů, ale také pro penziony a apartmány.

  • Design na míru: Děláme weby, které vám pomohou získat více přímých rezervací. Naše weby jsou reprezentativní a tvořené na zakázku klientům a jejich požadavkům. 
  • Rezervační systém: Napojíme hotelový web na rezervační systémy třetích stran.
  • WordPress rezervace: Můžeme vytvořit také jednoduchý WordPress rezervační systém, nebo ho vytvořit zcela na míru.
  • Mobily ho mají rádi: Weby od nás jsou připravené pro mobilní zařízení, tablety a smarthopony.

 

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma