Moderní obecní web na WordPressu

Webové stránky pro města a obce se v mnohém liší od klasických webů. Mají větší počet návštěv a musí splňovat nejednu zákonnou podmínku a přesně na ty, jsou naše weby připraveny.

 

Výhody našich obecních webů

  • Redakční systém: Nemusíte řešit žádný redakční systém. WordPress je ideální a doporučován i ministerstvem vnitra.
  • Zákonné podmínky: Dodržujeme stanovené zákonné podmínky pro obecní a městské weby, jako je úřední deska, verze pro slabozraké a další.
  • Úřední deska: přesně podle zákonů.  S archivem a historií. Datum sejmutí, vystavení a spoustu dalších funkcí.
  • Kalendář akcí: Občanům už neunikne žádná konaná akce ve vašem městě-obci.
  • Více uživatelských účtů: Nastavení starosty, jeho spolupracovníků a každý s různými právy, kde na webu smějí zasahovat do obsahu. 
  • Bezbariérové: Určeny i pro handycapované. 

Wpsharks  jsem oslovil se záměrem vytvoření webových stránek, které by byly pro mé potencionální zákazníky srozumitelné a přehledné. Za nejdůležitější část svých stránek považuji stránku "Kalkulace", kde si zákazník může ovlivnit cenu rekonstrukce své nové koupelny. Jednoduchými kliky nastaví vše, co má nová koupelna obsahovat. Toto považuji za klíčovou věc a pánové vše uskutečnily na jedničku. U konkurenčních dodavatelů jsem nepochodil. Dávali mi najevo, že vytváření "nějaké" kalkulace je zbytečné a že se to na webech mého zaměření nedělá. S Wpsharks bylo jednání o novém webu ale úplně jiné. Podpořil mě v mé myšlence a nastavil web k mé velké spokojenosti. Věřím, že i zákazníci takto vytvořený web ocení.

Václav Chroustovský, https://www.delamekoupelny.cz

Wpsharks.cz  jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnili podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jejich služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza, https://www.srovname.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný, https://www.rybareni.cz

WPsharks.cz jsme oslovili na základě doporučení s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Velmi nás potěšil jejich profesionální přístup. WPsharks vše zpracovali a dotáhli projekt k naší plné spokojenosti.

Jakub Dostál, https://www.slackshop.cz

VÁŠ WEB VYDĚLÁVÁ, I KDYŽ VY ZROVNA SPÍTE

Chci nabídku zdarma